Tijdens de rommelmarkt vindt er om 10 uur ook een veiling plaats.
De mooiste en bijzonderste spullen uit wat we verzameld hebben worden dan geveild.
De veilingmeesters bepalen of per kavel of iets bij opbod of afslag geveild worden.
Hieronder is de lijst met kavels te vinden.

Update 21 september 2019: 11 kavels toegevoegd

Kavels:

21 – Oude knuffel
Prachtige oude knuffel, in hele goede staat.
22 – Oude houten kist
Prachtige oude houten kist, met opklapdeksel.
23 – Sleutelhangers
Een hele bos oude sleutelhangers.
Echt iets voor de verzamelaar.
24 – Serveerschaaltje
Nog in hele goede staat. Met porseleinen boden zonder barsten.
25 – Tinnen kannetjes
Diverse zaken van tin.
26 – Delfts-blauwe borden
Diverse Delfts-blauwe-stijl borden en schotels.
27 – Twee Haller kookstellen
Nog heel erg mooi, 1 van de twee heeft een dubbele pit.
28 – Sigarettenhouder
Retro sigarettenhouder.
29 – Ondersteken
Diverse oude emaille ondersteken.
30 – Postzegelverzameling
Diverse postzegelboeken en veel losse zegels, van alles wat.