Tijdens de rommelmarkt vindt er om 10 uur ook een veiling plaats.
De mooiste en bijzonderste spullen uit wat we verzameld hebben worden dan geveild.
De veilingmeesters bepalen of per kavel of iets bij opbod of afslag geveild worden.
Hieronder is de lijst met kavels te vinden.

Update 21 september 2019: 11 kavels toegevoegd

Kavels:

11 – Oude blokkenwagen
Oude blokkenwagen nog helemaal gevuld. Inclusief een karton met bouwvoorbeelden.
12 – Diverse zilveren objecten
Zilveren presenteerbord, brievenopener, kaarsendover en schaaltje.
13 – Dam- en schaakbord met stukken/stenen
Oud speelbord voor dammen en schaken. Met damstenen en schaakstukken.
Ook een schaakklok ontbreekt niet.
14 – Ingebonden Panorama tijdschriften uit de jaren 50
Drie dikke bundels Panorama tijdschriften. Van midden jaren 50.
15 – Hercules vorkheftruck model uit de jaren 60
"Hercules Fork Lift Truck". Prachtig oud speelgoed. Nog helemaal werkend in originele verpakking.
16 – Minic Ships speelgoed kade uit de jaren 60
Net zoals de vorige kavel ook oud speelgoed. "Minic Ships Quayside".
Hele mooie metalen onderdelen om een kade voor schepen in elkaar te zetten.
Grotendeels compleet.
17 – Oud Lego, diverse sets
Een verzameling van diverse oude lego sets. Onder andere sets 390, 695, maar zeker nog meer.
Met diverse handleidingen. Niet helemaal bekend of het helemaal compleet is maar ziet er compleet uit.
18 – Porseleinen schaal
Porseleinen schaal op voet, licht beboterd.
19 – Serveerschaal met losse inzetbakjes
Met diverse glazen bakjes, kan draaien.
20 – Monopoly spel
Helemaal nieuw, nog in folie.